Malatya'da Özel Beko Servisi

Web sayfamıza hoşgeldiniz. Web sayfamız üzerinden markalardan bağımsız hizmet veren Özel Servis istasyonumuzdan garantisi biten Beko beyaz eşyalarınız için Beko Servis talep edebilir tamir bakım ve yedek parça ihtiyaçlarınız için bizlere başvurabilirsiniz.

(0422) 221 22 22

Malatya Beko Servisi Hizmeti

Malatya şehrimiz doğuda yer almakta olup aynı zamanda bölgesinin sanayi ve kültürel anlamda en gelişmiş şehirlerinden biridir. Bu gelişmişliğin bir göstergesi de şehirde kullanılan beyaz eşya teknolojilerinin yüksek kullanım oranıdır. Genelde toplumda yer alan tüketiciler Beko beyaz eşya teknolojilerini gündelik ev işlerini kolaylaştırmak için Malatya bölgesinde tercih ederken bazı tüketiciler ise ısınma ve klima gibi serinlemek amacıyla da Beko beyaz eşya kullanımını tercih etmektedirler. Beyaz eşya kategorisi ve Malatya’da satışa sunulan cihazlar markadan markaya fark ederek çeşitli kategorilere ayrılmakta olup biz Malatya Beko Servisi hizmeti sunan teknik ekipler olarak en çok karşılaştığımız ve yine en çok satılanlar listesinde yer alan Beko beyaz eşya cihaz türleri buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi ve televizyon ile fırından oluşmaktadır. Görüldüğü üzere evin her alanında yardımcı olabilecek şekilde tasarlanan Beko beyaz eşyalar son yıllarda elektronik alanın gelişmesiyle daha da işlevsel hale gelmiş hayatımızın adeta vazgeçilmez unsurları arasındaki yerlerini almışlardır. Toplumda artan Beko beyaz eşya kullanımı sonucunda gün geçtikçe beyaz eşyalarında çeşitli şekillerde meydana gelen arızalar sonucu tüketicilerin de Beko Servisi ihtiyacı aynı oranda artmıştır. Teknik Servis ihtiyacının artmasının arkasındaki en önemli unsur ise beyaz eşyaların pahalı cihazlar sınıfında yer alması ve her daim yenisiyle kolay değiştirilebilecek cihazlar olmadığındadır. Bu nedenle tüketiciler Beko beyaz eşya arızası ile karşılaşması durumunda Malatya bölgesinde genellikle ilk olarak tamir yolunu tercih etmektedirler. Tabi burada Beko beyaz eşya kullanıcılarının tamir yolunu tercih etmelerindeki ilk sebep daha ekonomik fiyatlara aynı kalitede ürünü kullanma isteğinde saklıdır. Bizler de bunun farkında olarak tüketicilerin Beko Servis ihtiyacını gidermek adına şehrimizde 1984 yılından bu yana markalardan bağımsız tamamen kendi çabalarıyla kurulmuş Özel Servis statüsünde hizmet veren ve sadece garantisi bitmiş ürünlerinize sizlerin talepleri doğrultusunda hizmet veren bir tamir işletmesiyiz. Yıllardan bu yana dürüst bir şekilde birçok beyaz eşya markasına kendi işletmesi adı altında Beko Servisi Malatya hizmeti veren firmamız burada belirtilen hiçbir markanın yetkili servisi olmadan hizmet vermekte burada sadece siz değerli tüketicilerine hizmet verdiği markaları bildirerek bu markaların garantisi biten ürünlerinde tüketici olarak farklı ve daha ucuz bir Beko Servis tercih etmek isterseniz sizlere yardımcı olmaktadır. Bugüne kadar birçok markanın ve Beko markasının beyaz eşyasını tamir eden servisimiz teknik bilgisini tamirini yaptığı cihazlar sayesinde arttırmış böylece tecrübe ve birikimini bizzat sahada deneyimleyerek kazanmıştır.

Bugün şehrin merkezinde bulunan tamir atölyesinde garantisi satış sonrası biten Beko beyaz eşyalarınızda meydana gelen tüm teknik sorunları Malatya Merkez içerisinde aynı gün içinde tespit ediyor, arızanın meydana geliş nedenini, tamir maliyetini, tarafınıza yansıyacak toplamda servis ücretini de sizler bildirerek Beko beyaz eşyanıza dair yaşadığınız tüm teknik sorunlar ve fiyatlar kapsamında sizleri Malatya Beko Servisi hizmetimiz neticesinde bilgilendiriyoruz. 3 araçla Beko Servis hizmeti verdiğimiz Malatya’da yıllardır biriktirdiğimiz mutlu müşteri portföyümüz sayesinde şehrimizin yıllardır bilinen ve tanınan esnafı olarak Beko beyaz eşyalarınızda meydana gelecek tüm yedek parça ihtiyaçlarınızda ve teknik sorunlarınızda güler yüzlü hizmetimiz ve sebatla ilerleyen çalışma anlayışımız ile yanınızda olacağımız bildirmek istiyoruz. Tamirhane merkezlerimizde ve sahada yaptığımız planlı iş sistemimiz sayesinde yıkama gruplarında Beko çamaşır ve bulaşık makinelerinizi tamir ederken soğutma grubunda soğutma alanındaki uzman teknisyenlerimizle Beko buzdolabı tamir ediyor, Beko televizyon alanında ise kırık ekran değişimi panel değişimi ve elektronik kart teknisyenlerimizle televizyonlarınıza dair tüm sorunları çözüyoruz. İklimlendirme de ise Beko klima montajı ve klima sökümü ile beraber Beko klima bakımı ve tamiri yapıyor yine kış aylarının vazgeçilmezi Beko kombilerinizin de yedek parça ihtiyacı gibi durumlarında haftanın 7 günü mesai saatlerimiz içerisinde yardımcı oluyoruz. Kısacası Malatya bölgesinde Özel Servis statüsünde Beko Servisi hizmeti veriyor 1 yıl parça garantili olacak şekilde şehrin her noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Malatya Beko Servisi | İletişim Bilgileri

📞 Malatya Beko Servisi Telefon Numarası0422 221 22 22
🔧 Servis TipiÖzel Servis (Malatya Beko Yetkili Servisi Değildir.)
🗺️ Malatya Beko Servisi AdresiNiyazi, İnönü Cd. 141-131, 44100 Battalgazi/Malatya
🕤 Malatya Beko Servisi Çalışma Saatleri :09:00-21:00
💬 Malatya Beko Servis Yorumu :★★★★☆ 4.5 (✅ 279 Değerlendirme)
⌛ Malatya Beko Servis Süresi :60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi :06.07.2024
🌐 Elektronik Posta Adresi :[email protected]

Ekonomik Özel Beko Servisi

Beko Servis tercih edilirken en önemli hususlardan biri de tamir ücretleridir. Malatya bölgesinde de birçok tüketici Beko marka garantisi satış sonrası sona eren ürünlerinde tamir olarak Özel Servise ürünlerini tamir ettirmektedir. Her servisin kendine göre avantajları olduğu gibi Özel Servislerinde ekonomik ve ustalarının birçok markaya tamir hizmeti sunmalarından ötürü tecrübelerinin yadsınamayacağı toplum tarafından benimsenmiştir. Bizler de Malatya Beko Servisi hizmetimiz esnasında bizi tercih edecek tüketicilere hem teknik destek onarımında hem de Beko yedek parçalarda daha uygun fiyatlara hizmet verebilmek adına her daim çeşitli kampanyalar düzenliyor sektördeki en ucuz Beko Servis ücretleri ile siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkmak istiyoruz. Örneğin Beko marka ve diğer tüm marka ve modellerde garantisi biten cihazlar için servis ücretlerimiz sabit fiyatlıdır. Yılda bir kere belirlenen Beko servis ücretlerimizle sürpriz fiyatlarla karşılaştırmadan tüketicilere en uygun servis ücretleri neticesinde Malatya bölgesinde Beko Servisi hizmeti sağlıyoruz. Üstelik tüm ilçe ve beldeler de uzaklık veya yakınlık fark etmeksizin herkese aynı Beko Servis koşullarında ve fiyat seçeneklerinde adil ve şeffaf bir teknik servis süreci sunuyoruz. Böylece ekonomik Beko Servis hizmeti olma yolunda ilk adımımızı en uygun servis ücretlerimizle atıyoruz. Battalgazi/Malatya ve Yeşilyurt/Malatya ilçelerinde bulundurduğumuz ofislerimiz sayesinde şehrin merkez ilçelerine en fazla 120 dakika içinde ulaşıyor sizleri hem ekonomik hem de hızlı Beko Servisi hizmeti alabileceğiniz bir işletme ve ekibi ile buluşturuyoruz. Özel Malatya Beko Servisi telefon numarası 0422 221 22 22 numaralı telefon hattımızı arayarak ekonomik servis ücretleri ve servis süreleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tabi ekonomik olarak Beko Servis hizmeti vermek misyon ve ilkelerimizin bir parçası olduğu gibi sadece servis ücretleriyle sınırlı değildir. Malatya Beko Servisi hizmeti esnasında tüm ürün gruplarında yılın belirli dönemlerinde düzenlediğimiz kampanyalı tamir fiyatlarımız sayesinde hangi marka olursa olsun tüm garantisi bitmiş Beko cihazlarında müşterilerimiz Özel Servis istasyonumuzdan en uygun fiyatlar dahilinde Beko Servis hizmeti alabilirler. Örneğin Malatya şehir merkezinde geçerli olan kampanyamızda Beko buzdolabı arızalarında eğer arıza motor arızası ise %25'e varan yedek parça indirimi %10'a varan işçilik indirimiyle birlikte toplamda buzdolabı arızalarında %35'e varan indirimli fiyatlara Beko buzdolaplarınıza servis hizmeti sunuyor ve üstelik aynı gün içerisinde evinizde tamir ediyoruz. Yani Beko buzdolabınızda meydana gelebilecek tüm soğutmama, kapı yönü değişimi, sesli çalışması, buzlanma yapması veya su akıtması gibi teknik sorunlarda indirimli bir şekilde teknik destek alabileceğiniz bir Beko Servis istasyonuyuz. Yıkama grubunda ise bulaşık ve çamaşır makinelerinde yine yedek parça ve elektronik kart tamiri konularında indirimli fiyatlarla Beko Servisi hizmeti sunuyor iklimlendirme grubunda da aynı kampanyaların devam ettiğini bildirmek istiyoruz. Peki ekonomik bir şekilde Özel Beko Servis hizmetimizin sırrı nedir? Ekonomik fiyat verelim derken kalitemizden ödün vererek mi bunu yapıyoruz, yoksa kendimizce geliştirdiğimiz çözümler mi var?

Öncelikle bizler Beko Servisi Malatya teknik ekibini kurmadan önce firmamızın misyon ve vizyonlarını belirlemiş bir işletmeydik. İlk hedefimiz ise kaliteli yedek parça ve işçiliği en uygun fiyat ile tek çatı altında buluşturmaktı. Bunun içinde ilk olarak tecrübemizi geliştirmeye başladık. Marka ve model fark etmeden tamirci olarak çıktığımız bu yolda tüketicilerimizin birçok tamir edilemez denilen Beko beyaz eşyasını tamir ettik. Ardından gün geçtikçe Malatya'nın şehir merkezinde ve Akçadağ Doğanşehir Hekimhan Kale Pütürge Darende gibi yoğun nüfuslu ilçelerinde sunduğumuz nitelikli Beko beyaz eşya tamiri hizmetimiz sayesinde tanınır hale gelip müşteri portföyümüzü genişlettik. Böylece uzun bir süreçle beraber günümüze kadar gelerek bugün siz değerli müşterilerimize tamamen markalardan bağımsız bir şekilde teknik organizasyonunu şekillendirmiş kendi araçlarında donanımlı teknik ekipmanlar ve personelleri sayesinde bölgesinde tanınan ve iş hacmi ile en geniş çalışma alanına sahip Özel Beko Servis haline gelmiş durumdayız. Malatya Beko Servisi hizmetini sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda bugün gelişmiş müşteri hizmetleri çözümlerimizle aynı gün içerisinde servis randevularınızı oluşturuyor size en yakında bulunan mobil servis aracımızı yönlendirerek aynı gün içerisine Beko beyaz eşyanızı tamir edip yine çalışır surette sizlere teslim ediyoruz. Eğer sizde Özel Servis statüsünde hizmet veren Beko Teknik Servisi ekibimizle iletişime geçmek isterseniz telefon numarası olan 0422 221 22 22 numaralı ofis hattını hafta içi mesai saatleri dahilinde arayabilirsiniz.

Özel Malatya Beko Servisi Telefon Numarası

Malatya Beko Servisi telefon numarası arıyorsanız 0422 221 22 22 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.