Malatya'da Özel Maktek Servisi

Web sayfamıza hoşgeldiniz. Web sayfamız üzerinden markalardan bağımsız hizmet veren Özel Servis istasyonumuzdan garantisi biten Maktek kombi ve klimalarınız için Maktek Servis talep edebilir tamir bakım ve yedek parça ihtiyaçlarınız için bizlere başvurabilirsiniz.

(0422) 221 22 22

Malatya Maktek Servisi Hizmeti

Malatya şehrimiz doğuda yer almakta olup aynı zamanda bölgesinin sanayi ve kültürel anlamda en gelişmiş şehirlerinden biridir. Bu gelişmişliğin bir göstergesi de şehirde kullanılan kombi ve klima teknolojilerinin yüksek kullanım oranıdır. Genelde toplumda yer alan tüketiciler Maktek klima kombi teknolojilerini gündelik ev işlerini kolaylaştırmak için Malatya bölgesinde tercih ederken bazı tüketiciler ise ısınma ve klima gibi serinlemek amacıyla da Maktek kombi veya klima kullanımını tercih etmektedirler. Beyaz eşya kategorisi ve Malatya’da satışa sunulan cihazlar markadan markaya fark ederek çeşitli kategorilere ayrılmakta olup biz Malatya Maktek Servisi hizmeti sunan teknik ekipler olarak en çok karşılaştığımız ve yine en çok satılanlar listesinde yer alan Maktek beyaz eşya cihaz türleri buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, kombi ve televizyon ile fırından oluşmaktadır. Görüldüğü üzere evin her alanında yardımcı olabilecek şekilde tasarlanan Maktek beyaz eşyalar son yıllarda elektronik alanın gelişmesiyle daha da işlevsel hale gelmiş hayatımızın adeta vazgeçilmez unsurları arasındaki yerlerini almışlardır. Toplumda artan Maktek kombi ve klima kullanımı sonucunda gün geçtikçe klimalarda ve kombilerde çeşitli şekillerde meydana gelen arızalar sonucu tüketicilerin de Maktek Servisi ihtiyacı aynı oranda artmıştır. Teknik Servis ihtiyacının artmasının arkasındaki en önemli unsur ise kombi ve klimaların pahalı cihazlar sınıfında yer alması ve her daim yenisiyle kolay değiştirilebilecek cihazlar olmadığındadır. Bu nedenle tüketiciler Maktek kombi ve klima arızası ile karşılaşması durumunda Malatya bölgesinde genellikle ilk olarak tamir yolunu tercih etmektedirler. Tabi burada Maktek kombi ve klima kullanıcılarının tamir yolunu tercih etmelerindeki ilk sebep daha ekonomik fiyatlara aynı kalitede ürünü kullanma isteğinde saklıdır. Bizler de bunun farkında olarak tüketicilerin Maktek Servis ihtiyacını gidermek adına şehrimizde 1984 yılından bu yana markalardan bağımsız tamamen kendi çabalarıyla kurulmuş Özel Servis statüsünde hizmet veren ve sadece garantisi bitmiş ürünlerinize sizlerin talepleri doğrultusunda hizmet veren bir tamir işletmesiyiz. Yıllardan bu yana dürüst bir şekilde birçok kombi ve klima markasına kendi işletmesi adı altında Maktek Servisi Malatya hizmeti veren firmamız burada belirtilen hiçbir markanın yetkili servisi olmadan hizmet vermekte burada sadece siz değerli tüketicilerine hizmet verdiği markaları bildirerek bu markaların garantisi biten kombi ve klimalarda tüketici olarak farklı ve daha ucuz bir Maktek Servis tercih etmek isterseniz sizlere yardımcı olmaktadır. Bugüne kadar birçok markanın ve Maktek markasının kombisini ve klimasını tamir eden servisimiz teknik bilgisini tamirini yaptığı cihazlar sayesinde arttırmış böylece tecrübe ve birikimini bizzat sahada deneyimleyerek kazanmıştır.

Bugün şehrin merkezinde bulunan tamir atölyesinde garantisi satış sonrası biten Maktek kombilerinizde meydana gelen tüm teknik sorunları Malatya Merkez içerisinde aynı gün içinde tespit ediyor, arızanın meydana geliş nedenini, tamir maliyetini, tarafınıza yansıyacak toplamda servis ücretini de sizler bildirerek Maktek klimalarınıza dair yaşadığınız tüm teknik sorunlar ve fiyatlar kapsamında sizleri Malatya Maktek Servisi hizmetimiz neticesinde bilgilendiriyoruz. 3 araçla Maktek Servis hizmeti verdiğimiz Malatya’da yıllardır biriktirdiğimiz mutlu müşteri portföyümüz sayesinde şehrimizin yıllardır bilinen ve tanınan esnafı olarak Maktek kombilerinizde ve klimalarınızda meydana gelecek tüm yedek parça ihtiyaçlarınızda ve teknik sorunlarınızda güler yüzlü hizmetimiz ve sebatla ilerleyen çalışma anlayışımız ile yanınızda olacağımız bildirmek istiyoruz. Tamirhane merkezlerimizde ve sahada yaptığımız planlı iş sistemimiz sayesinde Maktek markalı kombilerinizde bakım yedek parça temini tamir oda termostatı montajı üç yollu vana tamiri sirkulasyon pompası onarımı yapabildiğimiz gibi yine Maktek markalı klimalarda, klima montajı, klima sökümü, klima bakımı ve klima tamirini haftanın 7 günü mesai saatlerimiz içerisinde yapabiliyoruz. Kısacası Malatya bölgesinde Özel Servis statüsünde Maktek Servisi hizmeti veriyor 1 yıl parça garantili olacak şekilde şehrin her noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Malatya Maktek Servisi | İletişim Bilgileri

📞 Malatya Maktek Servisi Telefon Numarası0422 221 22 22
🔧 Servis TipiÖzel Servis (Malatya Maktek Yetkili Servisi Değildir.)
🗺️ Malatya Maktek Servisi AdresiNiyazi, İnönü Cd. 141-131, 44100 Battalgazi/Malatya
🕤 Malatya Maktek Servisi Çalışma Saatleri :09:00-21:00
💬 Malatya Maktek Servis Yorumu :★★★★☆ 4.5 (✅ 279 Değerlendirme)
⌛ Malatya Maktek Servis Süresi :60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi :06.07.2024
🌐 Elektronik Posta Adresi :[email protected]

Ekonomik Özel Maktek Servisi

Maktek Servis tercih edilirken en önemli hususlardan biri de tamir ücretleridir. Malatya bölgesinde de birçok tüketici Maktek marka garantisi satış sonrası sona eren kombi ve klimalarda tamir olarak Özel Servise ürünlerini tamir ettirmektedir. Her servisin kendine göre avantajları olduğu gibi Özel Servislerinde ekonomik ve ustalarının birçok markaya tamir hizmeti sunmalarından ötürü tecrübelerinin yadsınamayacağı toplum tarafından benimsenmiştir. Bizler de Malatya Maktek Servisi hizmetimiz esnasında bizi tercih edecek tüketicilere hem teknik destek onarımında hem de Maktek yedek parçalarda daha uygun fiyatlara hizmet verebilmek adına her daim çeşitli kampanyalar düzenliyor sektördeki en ucuz Maktek Servis ücretleri ile siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkmak istiyoruz. Örneğin Maktek marka ve diğer tüm marka ve modellerde garantisi biten kombi ve klimalar için servis ücretlerimiz sabit fiyatlıdır. Yılda bir kere belirlenen Maktek servis ücretlerimizle sürpriz fiyatlarla karşılaştırmadan tüketicilere en uygun servis ücretleri neticesinde Malatya bölgesinde Maktek Servisi hizmeti sağlıyoruz. Üstelik tüm ilçe ve beldeler de uzaklık veya yakınlık fark etmeksizin herkese aynı Maktek Servis koşullarında ve fiyat seçeneklerinde adil ve şeffaf bir teknik servis süreci sunuyoruz. Böylece ekonomik Maktek Servis hizmeti olma yolunda ilk adımımızı en uygun servis ücretlerimizle atıyoruz. Battalgazi/Malatya ve Yeşilyurt/Malatya ilçelerinde bulundurduğumuz ofislerimiz sayesinde şehrin merkez ilçelerine en fazla 120 dakika içinde ulaşıyor sizleri hem ekonomik hem de hızlı Maktek Servisi hizmeti alabileceğiniz bir işletme ve ekibi ile buluşturuyoruz. Özel Malatya Maktek Servisi telefon numarası 0422 221 22 22 numaralı telefon hattımızı arayarak ekonomik servis ücretleri ve servis süreleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tabi ekonomik olarak Maktek Servis hizmeti vermek misyon ve ilkelerimizin bir parçası olduğu gibi sadece servis ücretleriyle sınırlı değildir. Malatya Maktek Servisi hizmeti esnasında tüm ürün gruplarında yılın belirli dönemlerinde düzenlediğimiz kampanyalı tamir fiyatlarımız sayesinde hangi marka olursa olsun tüm garantisi bitmiş Maktek cihazlarında müşterilerimiz Özel Servis istasyonumuzdan en uygun fiyatlar dahilinde Maktek Servis hizmeti alabilirler. Örneğin Malatya şehir merkezinde geçerli olan kampanyamızda Maktek kombi arızalarında eğer arıza sirkulasyon pompası arızası ise %25'e varan yedek parça indirimi %10'a varan işçilik indirimiyle birlikte toplamda kombi arızalarında %35'e varan indirimli fiyatlara Maktek kombilerinize servis hizmeti sunuyor ve üstelik aynı gün içerisinde evinizde tamir ediyoruz. Yani Maktek kombinizde meydana gelebilecek kombi çalışıyor ama ısı vermiyor, kombi patlamalı yanıyor, kombi su kaçırıyor ve su akıtıyor gibi teknik sorunlarda indirimli bir şekilde teknik destek alabileceğiniz bir Maktek Servis istasyonuyuz. Klima grubunda ise split duvar tipi kaset tipi salon tipi multi vrf merkezi sistem klimalarında indirimli fiyatlarla Maktek Servisi hizmeti sunuyor klima montajı, klima sökümü ve klima bakımı işlemlerini aynı gün içinde yaptığımızı bildirmek istiyoruz. Peki ekonomik bir şekilde Özel Maktek Servis hizmetimizin sırrı nedir? Ekonomik fiyat verelim derken kalitemizden ödün vererek mi bunu yapıyoruz, yoksa kendimizce geliştirdiğimiz çözümler mi var?

Öncelikle bizler Maktek Servisi Malatya teknik ekibini kurmadan önce firmamızın misyon ve vizyonlarını belirlemiş bir işletmeydik. İlk hedefimiz ise kaliteli yedek parça ve işçiliği en uygun fiyat ile tek çatı altında buluşturmaktı. Bunun içinde ilk olarak tecrübemizi geliştirmeye başladık. Marka ve model fark etmeden tamirci olarak çıktığımız bu yolda tüketicilerimizin birçok tamir edilemez denilen Maktek kombi ve klimalasını tamir ettik. Ardından gün geçtikçe Malatya'nın şehir merkezinde ve Akçadağ Doğanşehir Hekimhan Kale Pütürge Darende gibi yoğun nüfuslu ilçelerinde sunduğumuz nitelikli Maktek kombi ve klima tamiri hizmetimiz sayesinde tanınır hale gelip müşteri portföyümüzü genişlettik. Böylece uzun bir süreçle beraber günümüze kadar gelerek bugün siz değerli müşterilerimize tamamen markalardan bağımsız bir şekilde teknik organizasyonunu şekillendirmiş kendi araçlarında donanımlı teknik ekipmanlar ve personelleri sayesinde bölgesinde tanınan ve iş hacmi ile en geniş çalışma alanına sahip Özel Maktek Servis haline gelmiş durumdayız. Malatya Maktek Servisi hizmetini sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda bugün gelişmiş müşteri hizmetleri çözümlerimizle aynı gün içerisinde servis randevularınızı oluşturuyor size en yakında bulunan mobil servis aracımızı yönlendirerek aynı gün içerisine Maktek klimanızı veya kombinizi tamir edip yine çalışır surette sizlere teslim ediyoruz. Eğer sizde Özel Servis statüsünde hizmet veren Maktek Teknik Servisi ekibimizle iletişime geçmek isterseniz telefon numarası olan 0422 221 22 22 numaralı ofis hattını hafta içi mesai saatleri dahilinde arayabilirsiniz.

Özel Malatya Maktek Servisi Telefon Numarası

Malatya Maktek Servisi telefon numarası arıyorsanız 0422 221 22 22 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.