Malatya'da Buzdolabı Servisi

Web sayfamıza hoşgeldiniz. Web sayfamız üzerinden markalardan bağımsız hizmet veren servis istasyonumuzdan garantisi biten buzdolabınız için Buzdolabı Tamircisi talep edebilir buzdolabı motor değişimi ve tüm teknik ihtiyaçlarınız için bizlere başvurabilirsiniz.

(0422) 221 22 22

Malatya Buzdolabı Servisi Hizmeti

Malatya şehrimiz doğuda yer almakta olup aynı zamanda bölgesinin sanayi ve kültürel anlamda en gelişmiş şehirlerinden biridir. Bu gelişmişliğin bir göstergesi de şehirde kullanılan buzdolabı ve soğutma teknolojilerinin yüksek kullanım oranıdır. Genelde toplumda yer alan tüketiciler buzdolaplarını evlerinde kullanıdıkları gibi iş yerlerinde lokantalarda da kullanmaktadır. Buzdolabı kategorisi Malatya’da satışa sunulan cihazlar açısından incelenecek olursa markadan markaya fark etse de endüstriyel ve ev tipi gibi çeşitli kategorilere ayrılmakta olup biz Malatya Buzdolabı Servisi hizmeti sunan teknik ekipler olarak en çok karşılaştığımız ve yine en çok satılanlar listesinde yer alan türler nofrost derin dondurucu olacağı gibi endüstriyel alanda da halen kullanılmaya devam etmektedir. Görüldüğü üzere yaşamın her alanında yiyecekleri taze tutabilecek şekilde tasarlanan buzdolapları son yıllarda elektronik alanın gelişmesiyle daha da işlevsel hale gelmiş hayatımızın adeta vazgeçilmez unsurları arasındaki yerlerini almışlardır. Toplumda artan buzdolabı kullanımı sonucunda gün geçtikçe buzdolaplarında meydana gelen arızalar sonucu tüketicilerin de buzdolabı tamircisi ihtiyacı aynı oranda artmıştır. Teknik Servis ihtiyacının artmasının arkasındaki en önemli unsur ise buzdolaplarının pahalı cihazlar sınıfında yer alması ve her daim yenisiyle kolay değiştirilebilecek cihazlar olmamasıdır. Bu nedenle tüketiciler buzdolabı arızası ile karşılaşması durumunda Malatya bölgesinde genellikle ilk olarak tamir yolunu tercih etmektedirler. Tabi burada buzdolabını tamir yolunu tercih etmelerindeki ilk sebep daha ekonomik fiyatlara aynı kalitede ürünü kullanma isteğinde saklıdır. Bizler de bunun farkında olarak tüketicilerin buzdolabı tamiri ihtiyacını gidermek adına şehrimizde 1984 yılından bu yana markalardan bağımsız tamamen kendi çabalarıyla kurulmuş Özel Servis statüsünde hizmet veren ve sadece garantisi bitmiş buzdolaplarınıza sizlerin talepleri doğrultusunda hizmet veren bir tamir işletmesiyiz. Yıllardan bu yana dürüst bir şekilde birçok buzdolabı markasına kendi işletmesi adı altında Buzdolabı Servisi Malatya ekibiyle hizmet veren firmamız burada belirtilen hiçbir markanın yetkili servisi olmadan hizmet vermekte burada sadece siz değerli tüketicilerine hizmet verdiği markaları bildirerek bu markaların garantisi biten buzdolaplarında tüketici olarak farklı ve daha ucuz bir buzdolabı tamircisi tercih etmek isterseniz sizlere yardımcı olmaktadır. Bugüne kadar birçok buzdolabı markasını tamir eden servisimiz teknik bilgisini tamirini yaptığı buzdolapları sayesinde arttırmış böylece tecrübe ve birikimini bizzat sahada deneyimleyerek kazanmıştır.

Bugün şehrin merkezinde bulunan buzdolabı tamir atölyesinde garantisi satış sonrası biten nofrost, derin dondurucu, endüstriyel buzdolaplarınızda ve soğuk hava depolarınızda meydana gelen tüm teknik sorunları Malatya Merkez içerisinde aynı gün içinde tespit ediyor, arızanın meydana geliş nedenini, tamir maliyetini, tarafınıza yansıyacak toplamda servis ücretini de sizlere bildirerek buzdolaplarınıza dair yaşadığınız tüm teknik sorunlar ve fiyatlar kapsamında sizleri Malatya Buzdolabı Servisi hizmetimiz neticesinde bilgilendiriyoruz. 3 araçla buzdolabı tamircisi hizmeti verdiğimiz Malatya’da yıllardır biriktirdiğimiz mutlu müşteri portföyümüz sayesinde şehrimizin yıllardır bilinen ve tanınan esnafı olarak buzdolaplarınızda meydana gelecek tüm soğutmuyor, çalışmıyor gibi teknik ihtiyaçlarınızda ve teknik sorunlarınızda güler yüzlü hizmetimiz ve sebatla ilerleyen çalışma anlayışımız ile yanınızda olacağımız bildirmek istiyoruz. Tamirhane merkezlerimizde ve sahada yaptığımız planlı iş sistemimiz sayesinde buzdolaplarınızda motor değişimi, gaz dolumu, buzlanma sorununa çözüm, alt taraf soğutuyor üst taraf soğutmuyor tamiri, sesli çalışıyor, alarm ötüyor gibi teknik sorunları giderebildiğimiz gibi haftanın 7 günü mesai saatlerimiz içerisinde sizlere bu teknik konularda yardımcı oluyoruz. Kısacası Malatya bölgesinde Özel Servis statüsünde Buzdolabı Servisi hizmeti veriyor 1 yıl parça garantili olacak şekilde şehrin her noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Malatya Buzdolabı Servisi & Tamircisi | İletişim Bilgileri

📞 Malatya Buzdolabı Servisi Telefon Numarası 0422 221 22 22
🔧 Servis Tipi Özel Servis (Malatya Buzdolabı Yetkili Servisi Değildir.)
🗺️ Malatya Buzdolabı Servisi Adresi Niyazi, İnönü Cd. 141-131, 44100 Battalgazi/Malatya
🕤 Malatya Buzdolabı Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
💬 Malatya Buzdolabı Servis Yorumu : ★★★★☆ 4.5 (✅ 279 Değerlendirme)
⌛ Malatya Buzdolabı Servis Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 06.07.2024
🌐 Elektronik Posta Adresi : [email protected]

Ekonomik Buzdolabı Tamircisi

Buzdolabı tamircisi tercih edilirken en önemli hususlardan biri de tamir ve servis ücretleridir. Malatya bölgesinde de birçok tüketici garantisi satış sonrası sona eren buzdolabında tamir olarak Özel Servise ürünlerini tamir ettirmektedir. Her servisin kendine göre avantajları olduğu gibi Özel Servislerinde ekonomik ve ustalarının birçok markaya tamir hizmeti sunmalarından ötürü tecrübelerinin yadsınamayacağı toplum tarafından benimsenmiştir. Bizler de Malatya Buzdolabı Servisi hizmetimiz esnasında bizi tercih edecek tüketicilere hem teknik destek onarımında hem de buzdolabı yedek parçalarında daha uygun fiyatlara hizmet verebilmek adına her daim çeşitli kampanyalar düzenliyor sektördeki en ucuz buzdolabı servis ücretleri ile siz değerli müşterilerimizin karşısına çıkmak istiyoruz. Örneğin garantisi biten buzdolaplarınız için servis ücretlerimiz sabit fiyatlıdır. Yılda bir kere belirlenen servis ücretlerimizle sürpriz fiyatlarla karşılaştırmadan tüketicilere en uygun servis ücretleri neticesinde Malatya bölgesinde Buzdolabı Servisi hizmeti sağlıyoruz. Üstelik tüm ilçe ve beldeler de uzaklık veya yakınlık fark etmeksizin herkese aynı buzdolabı tamircisi koşullarında ve fiyat seçeneklerinde adil ve şeffaf bir teknik servis süreci sunuyoruz. Böylece ekonomik servis hizmeti sunma yolunda ilk adımımızı en uygun servis ücretlerimizle atıyoruz. Battalgazi/Malatya ve Yeşilyurt/Malatya ilçelerinde bulundurduğumuz ofislerimiz sayesinde şehrin merkez ilçelerine en fazla 120 dakika içinde ulaşıyor sizleri hem ekonomik hem de hızlı Buzdolabı Servisi hizmeti alabileceğiniz bir işletme ve ekibi ile buluşturuyoruz. Malatya Buzdolabı Servisi telefon numarası 0422 221 22 22 numaralı telefon hattımızı arayarak ekonomik servis ücretleri ve servis süreleri hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tabi ekonomik olarak buzdolabı tamircisi hizmeti vermek misyon ve ilkelerimizin bir parçası olduğu gibi sadece servis ücretleriyle sınırlı değildir. Malatya Buzdolabı Servisi hizmeti esnasında tüm ürün gruplarında yılın belirli dönemlerinde düzenlediğimiz kampanyalı tamir fiyatlarımız sayesinde hangi marka olursa olsun tüm garantisi bitmiş buzdolaplarında müşterilerimiz Özel Servis istasyonumuzdan en uygun fiyatlar dahilinde teknik servis hizmeti alabilirler. Örneğin Malatya şehir merkezinde geçerli olan kampanyamızda buzdolaplarında motor değişimi role termik kart arızası veya gaz eksikliği nedeniyle cihazınız sağlıklı çalışmıyor ise %25'e varan yedek parça indirimi %10'a varan işçilik indirimiyle birlikte toplamda nofrost derin dondurucu ve endüstriyel buzdolabı arızalarında %35'e varan indirimli fiyatlara buzdolaplarınıza servis hizmeti sunuyor üstelik aynı gün içerisinde evinizde tamir ediyoruz. Yani buzdolaplarınızda meydana gelecek buzdolabı soğutmuyor, buzdolabı çalışmıyor, su akıtıyor, yanları ısınıyor, sesli çalışıyor gibi teknik sorunlarda indirimli bir şekilde teknik destek alabileceğiniz bir buzdolabı tamiri istasyonuyuz. Peki ekonomik bir şekilde en yakın buzdolabı tamircisi hizmetimizi sizlere nasıl sunuyoruz? Ekonomik fiyat verelim derken kalitemizden ödün vererek mi bunu yapıyoruz, yoksa kendimizce geliştirdiğimiz çözümler mi var?

Öncelikle bizler Buzdolabı Servisi Malatya teknik ekibini kurmadan önce firmamızın misyon ve vizyonlarını belirlemiş bir işletmeydik. İlk hedefimiz ise kaliteli yedek parça ve işçiliği en uygun fiyat ile tek çatı altında buluşturmaktı. Bunun içinde ilk olarak tecrübemizi geliştirmeye başladık. Marka ve model fark etmeden buzdolabı tamircisi olarak çıktığımız bu yolda tüketicilerimizin birçok tamir edilemez denilen buzdolaplarını tamir ettik. Ardından gün geçtikçe Malatya'nın şehir merkezinde ve Akçadağ Doğanşehir Hekimhan Kale Pütürge Darende gibi yoğun nüfuslu ilçelerinde sunduğumuz nitelikli buzdolabı tamircisi hizmetimiz sayesinde tanınır hale gelip müşteri portföyümüzü genişlettik. Böylece uzun bir süreçle beraber günümüze kadar gelerek bugün siz değerli müşterilerimize tamamen markalardan bağımsız bir şekilde teknik organizasyonunu şekillendirmiş kendi araçlarında donanımlı teknik ekipmanlar ve personelleri sayesinde bölgesinde tanınan ve iş hacmi ile en geniş çalışma alanına sahip teknik ekip haline gelmiş durumdayız. Malatya Buzdolabı Servisi hizmetini sunmak amacıyla çıktığımız bu yolda bugün gelişmiş müşteri hizmetleri çözümlerimizle aynı gün içerisinde servis randevularınızı oluşturuyor size en yakında bulunan mobil buzdolabı servis aracımızı yönlendirerek aynı gün içerisine buzdolabınızı tamir edip yine çalışır surette sizlere teslim ediyoruz. Eğer sizde Özel Servis statüsünde hizmet veren Malatya Buzdolabı Tamircisi ekibimizle iletişime geçmek isterseniz telefon numarası olan 0422 221 22 22 numaralı ofis hattını hafta içi mesai saatleri dahilinde arayabilirsiniz.

Malatya Buzdolabı Servisi Telefon Numarası

Malatya Buzdolabı Servisi telefon numarası arıyorsanız 0422 221 22 22 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır. Arkadaşlarımız en kısa sürede buzdolabı tamiri kapsamında servis randevunuzu oluşturacaktır.